Pastër USB Humidifier Air Cleaner PJS-BH - China Xiamen PJS Teknologji

Pastër USB Humidifier Air Cleaner PJS-BH

Përshkrim i shkurtër:

√.Humidifier mund të veprojë vazo si të vogla peizazhit, humidifier Zyra me dizajn unik e poshtme mund të jetë kënd multi shfaqet.

teknologji √.Ultrasonic Micro atomization, llak më Uniform dhe të hollë, lagështi më plotësisht, efikase i ndaluar elektricitetit statik në mjedis të thatë, të ulet rrezatimit dhe për të mbajtur lëkurën të butë.

humidifiers √.USB për dhoma gjumi, Dhoma Foshnja, SPA sallon, dhomë Yoga, dhoma gjumi, shtëpi, zyra, hotel, shkolle, etj.

Drita √.Night Mund të përdorni kabllon USB, i përshtatshëm të dobishme, Humidifier koha spary 6 orë, kapaciteti kuti ujit 400ml mund të vazhdojë 10 orë.

√.Using USB për të ndriçuar humidifier llambë, ka një numër të ndryshimeve ngjyra, dhe gjatë natës mund të jetë një dritë e madhe natë.


 • EXW Çmimi: US $ 5.06- $ 5.38 / copa
 • MOQ: 100 copë
 • Furnizimi Aftësia: 20 000 copë / në muaj
 • Port: Xiamen ose Shenzhen siç kërkohet
 • Termat pagesës: T / T, Paypal, Western Bashkimi, L / C, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit Pastër USB Humidifier Air Cleaner
  emër Colorful humidifiers Night Lehta
  Item Nr PJS-BH  
  Body Color e bardhë
  pushtet 2W
  tensionit të prodhimit 5V 500mA
  stil mënyrë
  Projektimi Shape OEM / ODM
  Rezervuari i ujit 400ml
  veson Output 10ml / h
  hapësira aplikimi 10sq
  Koha e punes Deri në 8hours
  zhurmë <36dB
  Test standard CE RoHS
  paketim 1pcs / box, 60pcs / carton
  linja kabllo 1.2 milion
  Aplikimet Dhoma gjumi, Baby Room, SPA sallon, dhomë Yoga, Home, Office, Hotel, Shkolla
  funksion 1.Add ujë nga top
  2.Colorful Night Light
  3.Air Gentle
  4.Super humidification
  5.Easy për të pastruar
  përmasat 
  gjatësi 8,8 cm 
  gjerësi 8,8 cm 
  lartësi 15.3cm
  kapacitet N / A
  material
  Material Body ABS / PP / PET
  Imprint (nëse ka nevojë) Laser Printing (2000PCS), certifikatë RoHS
  Accessories Informacion
  USB akuzuar po
  tjetër jo
  peshat
  Pesha neto (kg) 0.24
  Pesha e transportit (kg) 0.5
  Color Box Size (cm) 10 * 10 * 16
  Kartoni Size (cm) 58 * 48,5 * 33,5 (15kg / CTNs)

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!