Mushkonja Killer llambë PJS-LFD - China Xiamen PJS Teknologji

Mushkonja Killer llambë PJS-LFD

Përshkrim i shkurtër:

√.FAN thithje PARIMI: Vrasësi sapo modernizuar mushkonjë është projektuar me tifoz të fortë thithje dhe burim i avancuar LED dritë, efektive për të joshur mushkonja dhe gjiri ato në llambë, ata do të heq ujët dhe në fund vdesin.

√.SAFE & nontoxic: LED llambë Mushkonja miraton mënyrë fizike për të vrarë mushkonjat. Asnjë helmet, kimikate të dëmshme ose rrezatimi, 100% të sigurt për organet e njeriut dhe kafshët shtëpiake, shumë eko-miqësore dhe kosto-efektive zgjidhje insektet kontrollit.

√.EASY TË PËRDORET & Clean: Mundësuar nga kabllo USB, mund të mbyllën në çdo furnizimit me energji elektrike, kompjuter ose telefon celular ngarkues. Large kuti magazinimit kapacitet bën të lehtë për të hequr për pastrimin dhe asgjësimin Mushkonjat vdekur nga gjarpërues thjeshtë.

√.USER-miqësore dizajn: Nuk është një enë e vogël në krye, nëse është e nevojshme, ju mund të hiqni kapakun e vogël për të vënë në neveritshëm të ngurta ose të lëngshme insekteve për efekt të mirë. Ndërtuar në fan do të punojë në heshtje, pa zhurmë të madhe për të prishin gjumin tuaj të vlefshme.

√.WIDE APLIKIMI: Great për përdorim të brendshëm, të tilla si në shtëpi, dhoma gjumi, dhomen e ndjenjes, kuzhinë, zyra, depo, hotel, etj Mbron kundër mizat / insektet bezdisshëm dhe sëmundje-bartës. Perfect për mushkonja, mete të vogla, mizat dhe insektet e tjera.

 


 • EXW Çmimi: US $ 4.36- $ 4.68 / copa
 • MOQ: 100 copë
 • Furnizimi Aftësia: 20 000 copë / në muaj
 • Port: Xiamen ose Shenzhen siç kërkohet
 • Termat pagesës: T / T, Paypal, Western Bashkimi, L / C, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit Mushkonja Killer llambë
  Item Nr PJS-LFD
  formë Mushroom Shape
  Body Color e bardhë
  pushtet 3W
  Voltage Input / aktual 5 V / 1A
  stil mënyrë
  Motif Projektimi customized
  Projektimi Shape OEM / ODM
  puna Gama 60㎡
  Test standard CE RoHS
  paketim 1pcs / box, 24pcs / carton
  USB powered mundësuar nga kompjuteri, laptop, banka pushtet, përshtatës USB dhe kështu me radhë, i përshtatshëm për ju për të përdorur
  Aplikimet Home Office gjumi Living dhomë Kuzhinë Restorant Kopshti Patio Yard 
  SAFE & nontoxic Asnjë helmet, kimikate të dëmshme ose rrezatimi, 100% të sigurt për organet e njeriut dhe kafshët shtëpiake
  përmasat
  gjatësi 16cm 
  gjerësi 13.5cm
  lartësi 13.5cm
  kapacitet N / A
  material
  Material Body ABS / PP
  Imprint (nëse ka nevojë) Laser Printing (1000pcs), certifikatë RoHS
  FAN thithje PARIMI fan fortë thithje dhe burim i avancuar LED dritë
  Accessories Informacion
  USB kabllo po
  tjetër jo
  peshat
  Pesha neto (kg) 0.36
  Pesha e transportit (kg) 0.65

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!