Metoo Silicone Drita PJS-PY002W - China Xiamen PJS Teknologji

Metoo Silicone Drita PJS-PY002W

Përshkrim i shkurtër:

√.Healthy dhe materiale të padëmshme: LED Foshnja Kids Night Light Me toorabbit nga ABS silikoni jep një kontakt të këndshëm të butë, të ndjehen të butë. Shtatë ngjyra mund të ndryshojë në mënyrë që të formojnë një color.Through gradualisht ndryshimin e sipërfaqe të butë silikoni, drita duket e butë dhe të ngrohtë.

√.Long Koha Shoqërimi: Built-in 500mAh bateri litium mbështet përdorimin portativ up, dritë të ngrohtë të verdhë ndriçon rreth 3 deri në 5 orë. Duke qenë shoku juaj të vazhdueshme për të gjithë natën e gjatë, të krijojë një të rehatshme dhe relaksuese atmosphere.Cozy dritë fëmijëve natën për të zbutur fëmijët tuaj për të fjetur, si edhe.

induksion √.Sensitive: LED Foshnja Nursery llambë Ndërtuar në çip të ri vibruese sensor, Hapni kaloni pushtet bazë, e shtënë e parë dritën e ngrohtë e bardhë (drita e dobët), Mundi i dytë është gjashtë-ngjyra ngjyra-ndryshon mode, e tretë mundi është gjithmonë e ndritshme, Fike dritën për herë të katërt, pat përsëri, llambë vijnë në mode.

Operacioni √.Correct: Një pagesë të plotë (5V / 1A) zgjat rreth 2 orë. Kur akuzuar, treguesi kuqe ndizet, akuzuar kompleton, jeshile të lehta tregues.

Skenari √.Usage: Baby Nursery udhëhequr llambë Ajo mund të përdoret si dritat e natës fëmijët dhoma gjumi, por gjithashtu mund të si drita çerdhe afër, llambat lodër baby, fëmijët dhoma gjumi decoration.Powered nga çdo pajisje me USB port, të tilla si në kompjuterin tuaj, desktop , laptop, banka pushtet.

 


 • EXW Çmimi: US $ 6.77- $ 7.22 / copa
 • MOQ: 50 copa
 • Furnizimi Aftësia: 20 000 copë / në muaj
 • Port: Xiamen ose Shenzhen siç kërkohet
 • Termat pagesës: T / T, Paypal, Western Bashkimi, L / C, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit Metoo Silicone Lehta
  Item Nr PJS-PY002W
  Body Color e bardhë
  pushtet 1W
  tension DC 5V / 1A
  Lloji i Baterisë Ndërtuar në 500mAh Li-ion
  Lighting Color RGB
  furnizimi me energji elektrike bateri litiumi
  koha tarifimit  2 orë
  Koha e punes 8-20 orë (varet shkëlqim)
  Projektimi Shape OEM / ODM
  Test standard CE RoHS MSA TUV ETL
  funksion 1.7 Color Ndryshimi
  2.Touch Sensor
  3. Remote Control
  paketim 1pcs / box, 48pcs / carton
  dhuratë e përsosur Dita e Shën Valentinit / Krishtlindje / Vitin e Ri për të dashurin, mik, prindërit, fëmijët
  përmasat
  gjatësi 10.3cm
  gjerësi 11.2cm
  lartësi 16.6cm
  kapacitet N / A
  material
  Material Body ABS + Security Silicone
  Imprint (nëse ka nevojë) Laser Printing (1000pcs), certifikatë RoHS
  Accessories Informacion
  kabëll USB akuzuar po
  tjetër jo
  peshat
  Pesha neto (kg) 0.22
  Pesha e transportit (kg) 0.5
  box Color (mm) 105 * 115 * 135
  kuti kartoni (cm) 59 * 49 * 30 (16.5kg / Ctn)

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!