Lojrave kufjeve PJS-M5 - China Xiamen PJS Teknologji

Gaming kufjeve PJS-M5

Përshkrim i shkurtër:

.Suspend shirit dekorativ Reduced Presioni:

1: kllapa qëndrueshme: Shpërndarje presion kokë rehatshme për të veshin

2: Lëkurë pad: veshore përdorur me material lëkure lëkurë-miqësore, dhe super të buta mbi-veshit pads që është më e rehatshme për veshin kohë të gjatë.

.Të shirit dekorativ me njësi të mëdha shofer; Bas të fuqishëm dhe të përqëndrohet në duke luajtur lojën e strukturës së kufjeve:

.Adjustable shirit dekorativ / body Lightweight / izoluar lëkurë-miqësore dizajn veshore / 50mm njësi shofer / stration MIC / design ngjyra të lehta

.Wireless Kufje aktive anulon zhurmën e jashtme, duke e lejuar ju që të gëzojnë audio tuaj në metro, autobus, aeroplan, dhe situata të tjera të zhurmshme

.Sound analitike: 50mm njësi e madhe me makinë mund të jep zë të qartë dhe bas të thellë për lojë të vërtetë.

Ju mund të 't të bëjë të keqe me një të rehatshme, i guximshëm dhe të thellë të soundin


 • EXW Çmimi: US $ 8,16-8,68 / copa
 • MOQ: 100 copë
 • Furnizimi Aftësia: 20 000 copë / në muaj
 • Port: Xiamen ose Shenzhen siç kërkohet
 • Termat pagesës: T / T, Paypal, Western Bashkimi, L / C, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit Gaming kufjeve 
  Item Nr PJS-M5
  peshë  
  Body Color Gold / Silver
  Kryetari rezistencë e plotë 32Ω
  ndjeshmëri  -58dB ± 3dB
  Kryetari diametër 50mm
  lloji i lidhjes Φ3.5mm
  Fuqi e vlerësuar 100mW
  Gjatësia Wire ≈2M
  frekuencë 20-25000Hz
  Përzgjedhja Quality; sigurimit të cilësisë 1: OFC pesë-core bakrit tela
  2: Anti-shpërthim anti-pull
  lartë Saktësi Nuk janë të ftohtë në të ftohtë në lidhje me veshët,
  mundësuar nga një krik kufje USB,
  kur ju luftojnë në lojë, si
  kufje dritë të errët botë të ndritshme
  spot, kundërshtarët tmerruar.
  Features 1: shirit kusht ka presion;
  2: qëndrueshme kllapa të lartë-forcë materiale;
  3: Proteina veshore izoluar pluhurin dhe zhurma;
  4: tela endur mbajtur transmetimin qëndrueshme; 
  5: Gold kromuar jack cilësi më të mirë të shëndoshë;
  6: Me kontrollin e vëllimit lehtë për të kontrolluar;
  produkt Hyrje 1: Suspend shirit reduktimit të presioneve:
     1): qëndrueshme kllapa: Shpërndarje presion kokë
  rehatshme për të veshin

     2): Lëkurë pad: veshore përdorur me lëkurë-miqësore
  materiale lëkure, dhe super të buta mbi-veshit pads që
  është më e rehatshme për veshin kohë të gjatë.
  2: shirit me njësinë e madhe shofer; Fuqishëm
  bas dhe të përqëndrohet në duke luajtur lojën e strukturës së kufjeve:

  shirit dekorativ Adjustable / body Lightweight /
  izoluar lëkurë-miqësore veshore / 50mm njësi shofer /
  ndërtime MIC design / të lehta ngjyra të projektimit
  3: Wireless Headphones aktiv anulon zhurmën e jashtme,
  duke e lejuar ju që të gëzojnë audio tuaj në metro, autobus,
  aeroplan, dhe situata të tjera të zhurmshme

  4: Sound analitike:
     50mm njësi e madhe me makinë mund të jep zë të qartë dhe
  bas të thellë për lojë të vërtetë.

  5: The omnidirectional MIC:
     Mikrofon fleksibil për pozicionimin e saktë, me të madhe
  ndjeshmëri në picking up Tinguj.

  përmasat
  Kartoni Size (cm)  
  material
  Material Product Copper Pipeline
  Accessories Informacion
  tjetër jo
  peshat
  Pesha neto (kg)  
  Pesha e transportit (kg)  
  Color Box Size (cm)  
  Kartoni Size (cm)  

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!