FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë produktet kryesore në kompaninë tuaj?

Produktet tona kryesore përfshijnë rrathë të zgjuar, Wireless ngarkues shpejtë, llamba Mushkonja Killer, humidifier, Aroma diffuser, ngrohje, LED dritat e natës dhe të tjera elektronike.

Miratohet sigurinë produkti juaj?

Yes.Safety plotësisht.

Si në lidhje me mbrojtjen e produktit?

Ju lutem konsultoni shitjes stuff tonë.

Çfarë certifikatat keni?

CE, FCC, UL, MSA, GS, PSE, CB, GOST, KC dhe KKK.

Çfarë është moq juaj për qëllim OEM?

MOQ për urdhërat OEM është 50pcs.

A e pranojnë urdhërat sasi të vogla?

Po, ne e pranojmë. Por nuk ka dyshim se shumë sasia e porosinë tuaj, ju do të merrni më shumë zbritje. Nëse ju keni një vëllim të rregullt mujore e rendit, ne gjithashtu do të doja të ju jap zbritje e duhur.

Po në lidhje me garanci e produkteve tuaja?

Ne ofrojmë garanci 1-2 vjeçare, sipas produkteve të ndryshme.

Si në lidhje me kohën e prodhimit?

mënyrë mostër për 3-5 ditë; mënyrë Qty për 15-20 ditë.

.How për të blerë mostra?

Kontrolloni faqen e internetit Amazon për të blerë mostra, duke përfshirë shippping kosto.

A mund të shtypura logo im markë në Ngarkuesit?

Sure, OEM është në dispozicion. shtypjen Lazer dhe shtypje mëndafshi mund të ofrohen.

Çfarë mund të bëni nëse produkti është i prishur?

Ne premtojmë për të dërguar zëvendësimin re një nëse ka ndonjë defekt të ndodhë gjatë periudhës së garancisë, por ne kemi nevojë për foto ose video për të provuar dëmtuar vjen nga problemin tonë të cilësisë.

E cila dërgesë në dispozicion?

Normalisht, ne anije mallrave nga deti, ajri dhe shprehin (DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS ....).

Çfarë është Pagesa keni?

Aktualisht, ju mund të paguani me anë të T / T, Western Union, PayPal. Më shumë mundësitë e pagesës do të shtohen në të ardhmen e afërt.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!