Black zgjuar byzylyk PJS-V66S-Black - China Xiamen PJS Teknologji

Black zgjuar byzylyk PJS-V66S-Zi

Përshkrim i shkurtër:

√.There Sport Modes ka tre ndërtuar në mënyrat lëvizje, ju mund të veshin rrip ore direkt në ushtrimin, rrip ore mund të regjistrojnë të gjitha sportet tuaj të të dhënave A: Riding: Koha; kalorive; Heart Rate B: Run: Distance; kalorive; Heart Rate C: litar skipping: Frekuenca; kalorive; Heart Rate

√.Heart Tarifa / Blood Pressure Monitorimi / Blood Oxygen Built-in High-ndjeshmëri stërvitje dhe zemra e presionit të gjakut norma sensorë, monitorimin dhe regjistrimin e treguesve të ndryshëm shkalla e zemrës dhe kushtet e presionit të gjakut në të gjitha kohët, dhe racionalisht planifikimin volum stërvitje

√.IP67 papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji; Pluhur-provë; Anti-korrozioni. Me IP67 performancës papërshkueshëm nga uji, not, shiut, mjedisi ujit nuk janë të frikësuar, Ju mund të merrni atë me lehtësi dhe të bëjë asgjë për të thyer robëria

√.Wechat Sport Sport me shokët, përveç PK të cilët mund të zënë të mbuluar, ju gjithashtu mund të inkurajojnë njëri-tjetrin për të monitoruar, me forcën e mbështetjes që ju mund të shkoni më tej

√.Message shtytje përmbajtje, Synchronize mesazh në telefon celular, kur ka një mesazh, ajo do të ju kujtoj për të lëkund, Mos u shqetësoni për të humbur një telefonatë të rëndësishme, Press interface mesazhi për tre sekonda për të shfaqur përmbajtjen e mesazhit.

 


 • EXW Çmimi: US $ 14,68-15,48 / copa
 • MOQ: 50 copa
 • Furnizimi Aftësia: 20 000 copë / në muaj
 • Port: Xiamen ose Shenzhen siç kërkohet
 • Termat pagesës: T / T, Paypal, Western Bashkimi, L / C, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit Black zgjuar byzylyk
  Item Nr PJS-V66S-Black
  peshë 25g
  Body Color e zezë
   kapaciteti i baterisë 90mAh
   Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IP67 i papërshkueshëm nga uji
   type qëlloj Lithium Polymer
   material manshetë xhel Silica
   material shtrëngoj dore aliazh alumini
  Projektimi Shape OEM / ODM
  Test standard CE RoHS
  paketim 1pcs / box, 50pcs / carton
   Kërkesat e sistemit Android 4.4 dhe më lart sistemit, 
  IOS8.0 mbi sistemin, mbështet Bluetooth 4.0 apo më shumë telefona mobil
  Bluetooth V4.0 bLE
  sensor Reflektues fotoelektrik sensor norma e zemrës
  ekran 0.96 inç OLED
  Ora gatishmërisë 20 ditë
  Orë pune 7 ditë
  Mënyra operacion button capacitive touch
  Mënyra Alert Të lartë të ndjeshme ndërtuar në motor
  tarifimit ndërfaqe Dy të dhënave magnetike linjë
  APP / APK Shkarko Mode Android: FlagFit  
  Apple: FlagFit
  Reminder: (sistem IOS në Apple duhet të përdorni dyqan, Android celular
   telefonat në 360 asistent celular dhe të tjera të mëdha aplikacionet Dyqan 
  Kërko APK fitcloud shkarkoni dhe të instaloni)
  funksion 1. ekran Brez me unazë prekje dore (0.96 inç OLED)
  norma 2. zemrës dhe zbulimin e oksigjenit në gjak, tensioni i gjakut provë
  3. Incoming përmbajtje mesazhi kujtesë
  4. ekran kohë, hap pas hapi, në distancë me ekran ekran
  5. Hapi, në distancë, kalorive
  6. monitor Sleep (koha e gjumit, cilësia e gjumit)
  7. Incoming njoftim thirrje, mesazh shtytje
  8. WeChat, QQ, sportive Facebook për të ndarë
  9. kujtesë Anti rënie (telefon celular jashtë alarm varg)
  10. Call firewall
  11. Alarm ora
  12. Fitness qëllimi përcaktimit
  13. Fitness ndarjen e informacioneve
  14. funksionin SUOTA, përmes APK / APP firmware upgrade byzylyk
  përmasat
  gjatësi 48cm 
  gjerësi 24.3cm
  lartësi 12cm
  kapacitet N / A
  material
  Material Body Aliazh alumini / xhel silicë
  Imprint (nëse ka nevojë) Laser Printing (500pcs), certifikatë RoHS
  Accessories Informacion
  tjetër jo
  peshat
  Pesha neto (kg) 0.24
  Pesha e transportit (kg) 0.95
  Color Box Size (cm) 11,5 * 7,5 * 3,0
  Kartoni Size (cm) 39.5 * 17 * 25

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!