Rreth nesh

5

Xiamen PJS Teknologjia Co, Ltd, e cila synon të zhvillojë veten në një firmë të klasit të parë. PJS është një kompani e integrimit duke përfshirë prodhimit, shitjes, eksportit, kompania jonë ka miratuar një sistem të menaxhimit të ndërmarrjeve moderne dhe ekip profesional të tregtisë së jashtme, respektimi i "Cilësia të orientuar dhe të klientëve" parimin e biznesit të shërbimit. Në përputhje me "efikasitet të lartë, bashkëpunimit ekipit, zhvillimit Win-win, shërbimin më të mirë", konceptin e menaxhimit të ndërmarrjes. 

Të gjitha Produktet janë eksportuar në Amerikë, Australi, Europë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, më shumë se 40 vende dhe rajone, fitoi shumicën e konsumatorëve lavdërimi dhe besimit dhe të vendosur një afat-gjatë marrëdhënieve të biznesit të bashkëpunimit. Ne jemi duke u përqëndruar në të gjitha llojet e byzylyk zgjuar, ngarkues Wireless shpejtë, kufje lojrave, Mushkonja vrasës llambë, Tejzanor Aroma diffuser dhe Humidifiers mini, ftohje, ngrohje, drita Bluetooth zgjuar, LED dritat natën, dhe si dhe produkte të tjera të konsumit elektronike që ndonjëherë themelimi i saj. Me pajisjet e saj të prodhimit të avancuar dhe aftësitë e menaxhimit efikas, Ne gjithashtu ofrojmë profesionale OEM dhe shërbim ODM.

21


WhatsApp Online Chat!