Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се главните производи во вашата компанија?

Нашите главни производи се Паметни нараквици, безжичен брз полнач, Комарец убиец светилка, овлажнител, Арома дифузер, Греење, LED ноќни светла и други електроника.

одобрен е вашата безбедност производ?

Yes.Safety целосно.

Како за заштита на производот?

Ве молиме консултирајте се со нашите продажни работи.

Што сертификати имате?

CE, FCC, UL, ДСА, ГШ, т.е., CB, GOST, KC и CCC.

Што е вашето MOQ за OEM цел?

MOQ за OEM наредби е 50pcs.

Дали ви се прифати мало количество наредби?

Да, го прифаќаме. Но, не се сомневам дека повеќе од износот на вашата цел, ќе добиете повеќе отстапки. Ако имате редовен месечен обем цел, ние, исто така, би сакал да ви даде соодветен попуст.

Што е со гаранција од вашите производи?

Ние нудиме 1-2 години гаранција во согласност со различни производи.

Како за време на производство?

Примерок цел за 3-5 дена; Количина цел за 15-20 дена.

.Како да купат примероци?

Проверете Амазон веб-сајт да се купи примероци вклучувајќи shippping цена.

Може ли да се печати мојот бренд логото на полначи?

Секако, ОЕМ е на располагање. Лазер печатење и свила печатење може да се нудат.

Што можете да направите ако производот е скршен?

Ние и ветуваме да испрати нова замена на една, ако постои каква било неисправни се случи за време на гарантниот рок, но ние треба слики или видео за да се докаже на неисправни доаѓа од нашиот квалитет проблем.

Кои испорака на располагање?

Нормално, ние брод стоката на вода, воздух и да ги изразат (ДХЛ, УПС, FedEx, ТНТ, EMS ....).

Што е за платен имате?

Во моментов, може да се плати преку T / T, Western Union, PayPal. Повеќе опции за исплата ќе бидат додадени во блиска иднина.

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!