Контактирајте не

Xiamen PJS технологија копродукции, ООД

адреса

Соба бр.2 RiYuan Erli Heshan Стрит, Окружниот Huli, Xiamen 622

Е-пошта

sales1@pjstec.com

sales8@pjstec.com 

телефон

(+86) 0592 5.790.956
(+86) 135 9045 6760

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!