за нас

5

Xiamen PJS технологија копродукции, Ltd, која има за цел да се развие во една фирма од прва класа. PJS е интеграција компанија, вклучувајќи производство, продажба, извоз, нашата компанија донесе модерната претпријатие систем за управување и професионални надворешна трговија тим, да се почитуваат "квалитет ориентиран и клиент-ориентирани" бизнис принципот на услугата. Во согласност со "висока ефикасност, тимска соработка, развој на победа-победа, најдобра услуга" концепт на управување со претпријатието. 

Сите производи се извезуваат во Америка, Австралија, Европа, Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Африка, повеќе од 40 земји и региони, го освои мнозинството на корисници пофалби и доверба и да се воспостави долгорочен бизнис односи на соработка. Ние се фокусираме на сите видови на паметни нараквица, безжичен брз полнач, игри слушалки, Комарец убиец светилка, Ултразвучно Арома дифузер и мини Навлажнувачи, ладење, греење, Bluetooth Smart светлина, мир ноќни светла, и како и други електронските производи уште од нејзиното формирање. Со своите напредни опремата за производство и вештини за ефикасно управување, ние исто така нудиме професионална ОЕМ и ODM услуга.

21


WhatsApp Онлајн Chat!